Младежите направиха равен с Македония

16:06
Младежките национални отбори на България и Македония не се победиха и направиха 1:1 в приятелска среща, която се игра на стадион "Христо Ботев" в Благоевград.

Пред около 250 зрители на стадиона в Благоевград, двата тима изпробваха доста нови играчи, имаха по няколко положения за попадение в съперниковата врата, но в крайна сметка завършиха наравно, след като си размениха по един гол.

Българският тим поведе в резултата в 31-ата минута след автогол на капитана на гостите Стефан Ашковски. Македонците обаче не се предадоха и успяха да изравнят през втората част, в 61-та минута. Стоян Стойчевски, който носи екипа на ФК Скопие, се възползва от грешка на резервния вратар на лъвчетата Димитър Илиев, който се бе появил в игра само минута преди това и по този начин оформи крайния резултат.