Ромски оркестър засенчи равенството между Сливен и Черноморец

17:52
Отборите на Сливен и Черноморец извъртяха безинтересно 0:0 в срещата от 24-и кръг в родната "А" група. Двубоят на стадион "Хаджи Димитър" се наблюдаваше от около 500 зрители и бе ръководен от главния рефер Стефан Спасов.

Най-интересното през по-голямата част от срещата бе ромският оркестър, който показа завидна издържливост и не спря да изпълнява не чак толкова известни песни. Двата тима определено разочароваха с продукцията, която изнесоха на стадиона в Сливен. Остриетата Иван Стоянов и Мишел Платини имаха възможност да открият резултата през първата част, но положения пред тях останаха нереализирани. Най-интересното положение за вторите 45 минути бе дело на влезлия като резерва в състава на домакините Исмаил Иса, който прати топката зад вратаря на Черноморец Паскал Борел, но попадението бе отменено поради засада. Гостите също имаха възможност да ликуват, но ударът на Георги Божилов с глава бе избит от Здравко Чавдаров.

Сливен - Черноморец - 0:0

Сливен: Чавдаров, Стоянов, Величков, Янев, Ямуков, П.Стоянов, К.Янев, Миндев, Илиев, Стоянов, Петаков (Иса)
Черноморец: Борел, Дянков, Кръстев, Старокин, Марсио, Цонков, Траянов, Карбони, Симеонов (Дяков), Платини (Фернандес), Божилов (Дуду)