Ювентус громи като гост (видео)

23:46
Шампионът Ювентус постигна разгромен успех като гост на новака Пескара в мач от 12-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на стадион "Адриатико" приключи при резултат 6:1 за Старата госпожа.

Всичко в тази среща бе решено още през първото полувреме, когато паднаха цели шест попадения. Резултата откри халфът на гостите Артуро Видал, който бе точен в деветата минута. След това, в 22-та, Фабио Куалярела вкара един от трите си гола тази вечер, а три минути по-късна падна и попадението за домакините, което стана дело на Емануел Касционе. Следващите голове за Юве вкараха Квадво Асамоа (30'), Себастиан Джовинко (38') и Фабио Куалярела в 45-та и 53-та минути.

По този начин Старата госпожа се откъсна в челото на класирането от преследвача Интер на четири точки, като нерадзурите имат мач по-малко - в неделя с Аталанта.

Pescara vs Juventus 1:6 GOALS HIGHLIGHTS by UCL2410