Сарагоса обърна Депортиво в мач с 8 гола (видео)

23:15
Отборът на Сарагоса постигна впечатляващ обрат над Депортиво Ла Коруня в мач от 11-я кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят на стадион "Ла Ромареда" приключи при резултат 5:3 за домакините.

В края на първото полувреме гостуващият тим се оттегли на почивката с гола аванс, след попадения на Бруно Гама в 13-та минута и Рики в 21-та минута. За Сарагоса точен бе Антонио Апоно от дузпа.

Малко след началото на второто полувреме нападателят на Ла Коруня Луис Пици получи втори жълт и съответно червен картон. След това настъпи пълната доминация на Сарагоса. Резултатът стана 5:2 за домакините след голове на Монтаньос (61'), Саберон (66') и Елдер Пощига (77' и 82'). Крайното 5:3 оформи бранителят на гостите Айозе Диас в самия край на мача.

Zaragoza vs Deportivo 5:3 GOALS HIGHLIGHTS by UCL2410