Касъмпаша и Анталияспор не се победиха в "българското дерби" на Турция

20:30
Касъмпаша завърши 1:1 у дома срещу Анталияспор в среща от 11-ия кръг на турското първенство.

В двата отбора има трима българи, но само един от тях игра в срещата и то за няколко секунди. Георги Сърмов влезе в добавеното време за Касъмпаша на мястото на Ернст, малко преди последния съдийски сигнал. Николай Димитров бе резерва за Касъмпаша, а националът Веселин Минев изгледа мача от скамейката на Анталияспор.

Касъмпаша стигна до точката с гол от дузпа на Уче в последната минута. Преди това Анталия поведе с гол на Айсати от дузпа в 77-а минута.

С тази точка Анталияспор излезе начело в класирането с 22 точки, една повече от Галатасарай, който има мач по-малко.  Касъмпаша е на четвърто място със 17 точки.