Байерн, Шалке 04 и Дортмунд не допуснаха грешки (видео)

19:32
Байерн Мюнхен се утвърди на върха в класирането на немската Бундеслига, след като спечели домакинството си на Айнтрахт Франкфурт с 2:0.

Баварците откриха резултата в 44-ата минута чрез френския полузащитник Франк Рибери. Давид Алаба пък оформи крайния резултата с гол от 11-метров наказателен удар в 77-ата минута на срещата.

B2-0E ourmatch.net

Vezi mai multe video din animale

В друг изключително интересен двубой Шалке 04 обърна Вердер Бремен и постигна ценна победа като домакин. Аарън Хънт осигури предимство на докерите в 16-ата минута. След час игра кралскосините изравниха резултата чрез Роман Нойщетер, а 10 минути по-късно младокът Юлиан Дракслер подпечата успеха на тима от Гелзенкирхен.

szólj hozzá: Schalke vs Werder Bremen 2:1 GOALS HIGHLIGHTS

Действащият шампион Борусия Дортмунд също записа победа. Жълто-черните се наложиха с 3:1 над Аугсбург. Точни за тима на Юрген Клоп бяха Марко Ройс и Роберт Левандовски, който реализира два гола. Почетното попадение за домакините пък бе дело на Саша Мьолдерс

szólj hozzá: Augsburg vs Dortmund 1:3 GOALS HIGHLIGHTS