Младенов: Резултатът не ни устройва

15:36
Изказвания след срещата от 12-тия кръг на А група между Черно море и ЦСКА, завършила 0:0:

Стойчо Младенов (треньор на ЦСКА) - Резултатът не ни устройва, и двата отбора търсеха победата. Мачът ще се да се развие по по-различен начин, през първата част имахме ситуации, но пропуските ни попречиха да спечелим трите точки. През първото полувреме имахме 100-процентови ситуации, през второто не. Ако няма пропуски, няма да има мачове 0:0.Направихме всичко възможно, нямаше някой, който да не се труди. За нас не е добре, че губим точки. Трябва обаче да дадем заслуженото и на играта на Черно море. Статистиката показва, че много грандове губят точки тук. Направихме необходимото да засилим мощта в атака, но просто не се получи."

Адалберт Зафиров (треньор на Черно море) - Двуостър мач, нормално при положение показаното. Бяхме напълно равностойно с ЦСКА. Те нямаше с какво да ни изненадат. Вярно е, че владееха малко повече топката. ЦСКА успяваше да ни държи по-далеч от пелантерията, за това атаките ни се получаваха трудно. Направихме тежка загуба в Ловеч с тактически и технически грешки. В този мач тези грешки ги сведохме до минимум. Изцяло себераздаване, максимално мобилизирани и концентирари на играчите. Успяхме да вземе точка, а на края можеше и три, но това е футболът. Доволен съм от представянето в този мач. Нямаме достатъчно кадри, искам да владеем повече топката, но но нямаме достатъчно полеви играчи. Със себераздаване и концентрация нещата се получават. Навън играем малко по-трудно, а вътре - съвсем различно. Надявам се другия мач да променим това след тази психологическа точка. Срещу ЦСКА кой не е доволен от точка. Липсват ни точки, а след такива загуби като в Ловеч и други е нормално да се стремим срещу силните да вземем каквото можем. Не съм рискувал с включването на Атанас Илиев. Имах идея дори да започна с него, искам да дам шанс на момчето."