Домо остана резерва при равенство на Дуисбург

21:06
Българският нападател Валери Домовчийски остана на резервната скамейка, а Дуисбург измъкна 0:0 срещу домакина Кьолн в мач от 13-ия кръг на втора германска футболна Бундеслига.

Гостите стигнаха до равенството, въпреки че играха през по-голямата част от мача с човек по-малко. Капитанът Бранимир Баич получи пресилен директен червен картон за нарушение срещу Саша Бигалке още в 21-ата минута.

Играчите на Кьолн не успяха да се възползват от численото си превъзходство. Едва в последните десетина минути домакините упражниха по-сериозен натиск, но нямаха и късмет, след като на два пъти гредите помогнаха на вратаря на съперника Феликс Видвалд.

С равенството Дуисбург се измъкна от дъното и вече е предпоследен с 9 точки. Кьолн остана 12-и с 14 точки