Манолев и Иванов със загуби, Михайлов с точка

23:59
Станислав Манолев бе титуляр за ПСВ Айндховен при гостуването срещу АИК в Лига Европа.

Холандците загубиха с 0:1 на шведска земя, а Манолев бе сменен в 75-тата минута. Единственото попадение падна в 12-тата минута, когато се разписа Бангура.

ПСВ и АИК са с по 4 точки, а лидери в групата са Наполи и Днепър. Украинците са с 9 точки, италианците имат 6.

Поражение инкасира и Иван Иванов, който записа пълни 90-сет минути при загубата на Партизан у дома с 1:3 от Интер. Паласио реализира 2 гола за италианците, а едно попадение добави Гуарин. Томич пък вкара за гробарите в края на сблъсъка. Нерадзурите продължават напред в турнира, а сърбите отпадат.

Друг наш национал Николай Михайлов запази мрежата си суха срещу Леванте, но за жалост на Ники съотборниците му нямаха късмет в завършващата фаза и така се стигна до нулево равенство на холандска земя. Твенте е с 3 точки от 4 мача и минимални шансове да се класира за следващата фаза на надпреварата.