Раул вкара три на Севиля и остави Реал в играта

21:52
С хеттрик на Раул, Реал Мадрид постигна изключително ценна победа с 4:2 при гостуването си на Севиля в мач от 33-я кръг в испанската Примера и остана в борбата за титлата.

Ренато изведе домакините напред в резултата в 17-а минута, но капитанът на "белия балет" изравни в 45-а. През второто полувреме Раул отбеляза нови два гола в 63-а 66-а минута. В 80-а минута Диего Капел намали на 2:3, но в 90-я Марсело затвърди победата на своите и оформи крайното 4:2.

След успеха "кралския клуб" вече е на 4 точки зад лидера Барселона преди сблъсъка между двата отбора на "Бернабеу" следващата седмица.