И последният Реджина спъна Ювентус, Милан с класическа победа

17:54
Ювентус завърши 2:2 при гостуването си на Реджина в мач от 33-я кръг в Серия А и позволи на Милан да излезе еднолично на втора позиция в Калчото.

Антонио Барила откри за борещия се да не изпадне тим в 27-а минута и домакините се оттеглиха с гол аванс на почивката. През второто полувреме Алесандро Дел Пиеро изравни от дузпа в 48-а, но Емил Халфредсон отново изведе своите напред в 69-а минута. Юве отвърна на удара и Кристиано Дзанети вкара за 2:2 в 73-а минута.

Милан се разправи класически с гостуващия Палермо и записа победа с 3:0. В 10-а минута Кака откри от дузпа, а девет по-късно Филипо Индзаги вкара дежурния си в последните седмици гол. В 56-а минута отново Кака и пак от бялата точка направи резултата класически. В 48-а минута Сезаре Бово от гостите бе изгонен.

С победата "росонерите" се утвърдиха еднолично на втората позиция в Серия А.