ПСЖ с първа загуба от началото на сезона в Лига 1

20:08
Лидерът в моментното подреждане на френската Лига 1 Пари Сен Жермен допусна изненадваща загуба с 1:2 при домакинството си на Сент Етиен в среща от 11-ия кръг на шампионата.

След нулево първо полувреме младият бранител на парижани Мамаду Сако си отбеляза автогол в 55-ата минута. В средата на втората част звездата на домакините Златан Ибрахимович получи червен картон и секунди по-късно, противно на очакванията, зелените стигнаха и до втори гол във вратата на тима от Париж. Авторът на второто попадение на гостите бе Пиер-Емерик Аубамеянг. В самия край на мача Гийо Оаро доведе нещата до 1:2, при който резултат прозвуча и последният съдийски сигнал.

Така ПСЖ допусна първа загуба от началото на сезона в Лига 1.