Левски размаза Беласица, Георги Христов вкара четири

14:45
target=\"_blank\" href=\"http: / /levski-sofia .winner .bg\"> href="http: / /levski-sofia .winner .bg /" target="_blank">Левски < /a> < /a> разби със 7:1 Беласица като гост в мач от 24-я кръг на А група . Нападателят Георги Христов се отчете с четири попадения , а Георги Иванов , Христо Йовов и Иван Цачев бяха автори на останалите голове за тима на Емил Велев .
/>
/> В първите минути "сините" натикаха съперника си в наказателното му поле и резултатът не закъсня . В 6-а минута target=\"_blank\" href=\"http: / /www .winner .bg /player /nikolay-dimitrov .html\">Николай Димитров < /a> центрира чудесно и target=\"_blank\" href=\"http: / /www .winner .bg /player /georgi-ivanov .html\">Георги Иванов < /a> с глава откри резултата . При борбата за топката със защитник на Беласица обаче , Гонзо се контузи и бе заменен принудително от Иван Цачев .
/>
/> Петричани отговориха с няколко опасни атаки , но до сериозни опасности пред target=\"_blank\" href=\"http: / /www .winner .bg /player /mitrev .html\">Божидар Митрев < /a> не се стигна . В 22-а минута обаче target=\"_blank\" href=\"http: / /www .winner .bg /player /ivansertic .html\">Иван Сертич < /a> затрудни максимално стражът на href="http: / /levski-sofia .winner .bg /" target="_blank">Левски < /a> след удар с глава .
/>
/> Цачев в 26-а минута от чиста позиция пропусна да вкара втори гол за "сините" . В 35-а target=\"_blank\" href=\"http: / /www .winner .bg /player /hristoyovov .html\">Христо Йовов < /a> на празна врата отбеляза второто попадение за своите , но голът бе много спорен , тъй като не се видя добре дали топката премина гол линията преди защитник на Бела да я изчисти . В 43-а минута Асен Георгиев не успя да намали , след като ударът му срещна гредата .
/>
/> Мирослав Иванов удари греда в началото на второто полувреме . В 51-а минута Беласица се върна в мача с гол на Асен Георгиев с удар по земя . След попадението тимът от Петрич имаше още една удобна ситуация да изравни .
/>
/> Четири минути по-късно обаче , Георги Христов получи топката на празна врата и href="http: / /levski-sofia .winner .bg /" target="_blank">Левски < /a> поведе с 3:1 . В 63-а минута Христо Йовов остана сам срещу вратаря на Беласица , подаде на Христов , който отново без проблеми реализира . След още две минути привлеченият от Ботев Пловдив нападател с глава отбеляза своя хеттрик . До края Цачев се отчете с шести гол за "сините" , а Георги Христов реализира четвъртото си попадение в 87-а минута .
/>
/> Беласица: < /strong>Манолов , Бикай , Пътников , Ирмиев , Семина , Софрониев , Дюлгеров , Бижев , Георгиев , Ковачев , Сертич
/>
/> Левски: < /strong>Митрев , Балтанов , Милиев , Бистрон , Минев , Гаджев , М . Иванов , Йовов , Христов , Г . Иванов , Димитров