Реал като Барса – лесен успех за Купата с резервите (видео)

00:49
Реал Мадрид победи Алкояно с 4:1 като гост в мач от турнира за Купата на Краля и ще очаква спокойно реванша на 28 ноември.

Домакините показаха сърцата игра, но дори и срещу резервите на Жозе Моуриньо нямаха шанс. Карим Бензема в 21-а минута откри резултата, а Кака в 35-а покачи на 0:2.

След почивката футболистите на Алкояно създадоха няколко сериозни опасности пред вратата на Белия балет, но се възползваха. Вместо това в 67-а минута резервата Хосе Родригес вкара хубав гол за 0:3, а десет по-късно Лара отбеляза почетното попадение за домакините. В 87-а минута Бензема бе изведен сам срещу вратаря и оформи крайното 4:1.

Съставът на Реал:
Адан, Рикардо Карвальо, Раул Албиол, Начо, Варан, Есиен (60 - Модрич), Хосе Калехон, Кака, Алекс (46 - Хосе Родригес), Алваро Мората, Бензема

geg
01.11.2012 15:53

При 8-те точки разлика всяка тяхна грешка може да се окаже (или да им изглежда) фатална. И какво - да им прекърши така кариерата ли Моу? Играят си редовно във втория отбор, пускат ги в такива мачове и чакат своето време. Не са Меси и те си го знаят. Тъкмо примерът с Тейо е удачен, че грешка в сериозен мач може да съкруши младок за дълго, макар и ситуацията с Тейо тогава и нашите сега да не е много коректно да се сравняват... Моу си знае работата.

John_Jameson
01.11.2012 11:21

Защото когато играят срещу слаби отбори, вкарат гол, вдига им се самочувствието .... но не си дават реална самооценка !! Трябва да е както миналият сезон - Тейо рещу Реал ! Тогава момчето разбра колко всъщност го бива ! Не игра зле, но определено има много неща които трябва да оправи в стила си ! *tongue*

killerstash__
01.11.2012 10:30

Много ме кефят Начо,Хесе Родригес и Мората !! Трябва по-често да залага на тях!

Neooo_1995
01.11.2012 13:02

И аз братле ,дано вече по-често залага на тях.

01.11.2012 11:19

Еми иди и го кажи на Моу ! И аз см на твоето мнение, нищо че съм от Барса ! Юношите трябва да получават шанс в големи мачове, за да могат да се докажат !!! А не само да влизат срещу Алкояно и др.

fearcho
01.11.2012 00:58

"Бензема в 21-а минута откри резултата, а Кака в 35-а изравни." Кака да не е минал към Алкояно да им помага ? *smile*