"Това е чудо", вижте най-лудият, 12-звезден, мач на годината (видео)

09:04
"Това е истинско чудо", заяви мениджърът на Арсенал Арсен Венгер след драматичната победа над Рединг със 7:5 в турнира за Купата на Лигата.

Топчиите изоставаха с 0:4, след което доведоха мача до продължения и успех със 7:5.

"Голът за 1:4 ни помогна за обрата през второто полувреме. Създавахме шанс след шанс при 4:2, а в 89-ата минута все още ни трябваха 2 попадения, за да изравним. Тогава се случи чудото", заяви Венгер, който е радостен от успеха.

Вижте самия 12-звезден екшън. Може би най-лудият мач за годината.

overdrive
31.10.2012 18:01

Следващите са манафите. Незнам какво ги чака!!

totiArsenal
31.10.2012 11:59

До коментар [@comment 1200289] от [@user ceco26]:

Без да се обиждаш, но когато тръгнеш да коментираш даден тим или състав първо погледай малко мачове на тима. Вратаря прави 2 мач за мъжете Косчелни, джуру не получават много шансове за изява както инАршавин... Тио беше 2-3 седмици контузен и му трябва малко игрови минути , а и той вече трудно се приборва за място в титулярният състав. Шамак май играе за сефте от 10 месеца... Май само Дженкинсън и Журу ни бяха титуляри... А и имахме 3-ма дебютанти... И най-важното няма значение дали са Рединг, Челси или Манчестерите Арсен за КК винаги е със състав който трябва да се обиграва. За това поклони на усилията на момчетата

john_doe
31.10.2012 11:34

Венгера с тая шуба ще го запомня,от толкова много мачове на сезон дано има време жена му да я изпере *joking*

john_doe
31.10.2012 13:48

Хехехе маѝтап да става,велик е Венгера.Как беше то - 5 години без трофеѝ и нов договор.Страшен изрод е мноо ме радва.Без него Англия няма да е същата.

ARSEEENAL
31.10.2012 13:26

Ами като „Нямаш Пипе„ за повече!!!!*joking**joking**joking**joking*

31.10.2012 12:21

Добре е ,че го прие с чувство за хумор. *smile* Мисълта ми беше,че може всеки мач да е с различна шуба и да не се притесняваш дали ги пере или не.*joking*

31.10.2012 11:33

и всички които вкараха за арсенал са от резервите нали?

korektor
31.10.2012 10:48

какви титуляри пусна бе :???? само Жиру е титуляр другите 2ма направиха дебют за клуба .. леле

biserms
31.10.2012 09:10

Ако стане такъв мач в Серия А ше има ебааааааати хранилката за черно тото *joking* От 4:0 до 4:4 и после 5:7 (rofl)*lol*