Реал Мадрид размаза Майорка с 5:0 (снимки и видео)

00:19
Майорка загуби от Реал Мадрид с 0:5 на стадион "Иберостар" в среща от деветия кръг на Примера дивисион.

Кралския клуб откри резултата още в деветата минута, когато защитник на домакините изведе Гонсало Игуаин сам срещу вратаря в опита си да пресече подаване на Анхел Ди Мария към Пипита. Аржентинският нападател се озова непокрит на чиста позиция и със силен удар прати топката в долния десен ъгъл.

Това попадение даде увереност на гостите, които в 22-та минута удвоиха преднината си. Тогава Игуаин намери с пас по земя Кристиано Роналдо в наказателното поле и португалецът с остър, диагонален удар по земя матира Аоуте.

След почивката положението на Майорка стана дори по лошо. Двадесет минути преди края Роналдо върна жеста с асистенцията на Игуаин и даде голов пас на аржентинеца, койт заби второто си попадение в срещата, правейки резултатът класически.

Три минути по-късно Пипита и Кристиано пак взаимодействаха смъртоносно. Ролите бяха разменени. Четвъртият гол бе дело на португалеца, а Игуаин асистира.

Крайното 5:0 бе оформено в даденото от съдията продължение на мача от Хосе Мария Кахейон. С тази си победа Реал Мадрид събра 17 точки и се изкачи до четвъртото място във временното класиране на Примера.

Crazy89
29.10.2012 22:44

Я си дайте почивка по отношение на Юнайтед! Знам че Ви е трън в очите, но освен гола от засада и свиренето на засада на Валенсия която не съществуваше, друго нередовно нямаше. Ама не ние слушаме коментаторите на Диема (фенове на Пуул) .... що не си пуснете малко коментари на хора които са навътре с футбола да видите те как коментират мача. Клатъмбърг щял да бъде разследван ... добре че е Абрамович, че да кихне някой лев за наказание на рефера.
А тоя сладур ... фена на Интер, ПСЖ и Сити по-добре да се скрие понеже неможе да се нарече фен на футбола при положение че е фен на тези 3 изкуствени отбора (може би изключвам ПСЖ понеже имат история). По-добре махни ПСЖ и си добави Лудогорец или Литекс, че пародията да е пълна *smile*

Johan_Cruyff_14
29.10.2012 17:08

Да ви е честита победата, явно Майорка няма да са фактор този сезон. Очаквах повече от тях.

catalan
29.10.2012 17:37

Те Майорка никога не са фактор.

_elbarca__
29.10.2012 07:22

барса играе бай добрия футбол па тия шматки под мен им се приспивало,по принцип барса така прави първо приспива съперника и после го унищожава *tongue**tongue**tongue**tongue*

Barsabg
29.10.2012 17:55

Кой го каза...Фенът на отбора , който винаги излиза с 15 играчи.Фергюсън промени тактиката за мача с челси и пусна новото попълнение Клатенберг.Съра реши да даде почивка на Уеб.

John_Jameson
29.10.2012 13:50

Снощи видяхме коклко велики са Юнайтед !!! С 2 души повече, един редовен гол не могат да вкарат !!!! Пълна порнография !!!!!!!

BGB5
29.10.2012 10:46

Всички могат да говорят за барса , само не и феновете на Юнайтед , защото те са същите....

Crazy89
29.10.2012 08:50

Значи другият мач на Барселона да не се изненадваме като ги видим с детски книжки в ръце и вместо да играят футбол, да им четат детски приказки. Сигурно тогава ще ти се види още по-красива играта им *smile* Тотнъм, Реал, Борусия ... в момента те играят красив футбол. Барса "унищожава" противника с това владеене на топката по простата причина, че когато някои ги атакува или без да иска се изкашля срещу тях (нищо че е на 2 метра разстояние) играча на Барселона пада и почва да се таркаля, а реферчето веднага свири нарушение. Кажи ми как да им влязат за единоборство при положение че актьорската школа се включва в действие ?

29.10.2012 07:06

Честито на Реал ! Не съм очаквал толкова лесна победа ! Явно са се отпуснали тия Майорка ! То и за Барса не очаквах в събота такава победа, но ето че стана ! *tongue*

amet_95
29.10.2012 00:41

резултата е супер но играта не бе толкова стабилна но е нормално при такава заштита на реал честито на всички фенове *cup*

messyfan
29.10.2012 00:32

До коментар [@comment 1198808] от [@user Marto17]:

Ти може да си ми син,повярвай ми.Много малко футбол си гледал.Не ми се занимава с хлапаци като теб.

RealMafia1
29.10.2012 00:56

Ти понеже си се скъсал да гледаш футбол та седна да се обясняваш тук а.....

ivanrealmadrid1
29.10.2012 00:24

трудния път до трона е най-сладък, честито на всички *cool**ball*

LMessi_Barca
29.10.2012 00:12

Честита победа на истинските фенове на Реал!!! Очаквах Майорка да направят нещо в този мач, а то какво стана...

Neooo_1995
29.10.2012 00:07

Честито Мадридисти!Без много да се потим си взехме мача.Играч на мача е Ел Пипа за мен.Мората влезе това е супер лошото е ,че Чави излезе принудително.Дано не е нищо сериозно.Аля Мадрид!

messyfan
28.10.2012 23:58

Хайде живи и здрави,при 0:3 Моу да предприеме някакви мерки ,че има мач с Алкояно за купата.Успех.

29.10.2012 00:31

Аз също попринцип не харесвам тази игра с 8500 паса, но на мен ми харесва начина по който пипат топката и играта на двойни подавания!

miro_slavcho
29.10.2012 00:28

И аз вчера се приспах с мача на Барса. 75000 паса по-късно, играта е все същата

Neooo_1995

В сряда имахме мач ,следващата сряда също ,ти какво искаш да тръгнем като за последно да тичаме по терена ли.Без много зор спечелихме и точка.Нз дали ти се приспива ,обаче на мен честно ,аз мачове на Бс рядко гледам и направо ти казвам голяма скука по 1000 паса на мач и гледат да влязат с топката в вратата.Липсват изстрелите от дистанция.А и в техните мачове няма динамика ,при атака им трябват над 30 паса ,а докато при Реал видя 6 паса и гол.Кво повече да искам.Мс ,подобно!.Айде лека*smile*

messyfan
29.10.2012 00:17

Какво да си сложа очила бе!!!!!Давайте,вкарайте от дузпа че ще загубя доста пари.Ти гордееш ли се от играта на Реал М.На мен ми се преспа.Хайде и вие 5-ца.Жив и здрав.

Neooo_1995
29.10.2012 00:08

Сложи си очила пич.Друго не мога да те посъветвам.

messyfan
28.10.2012 23:52

Такива ли търсиш?Ами какво да ти кажа-нищо запомнящо се в играта на Реал М.Гол след грешка на защитата на Майорка,2 циркаджийски изпълнения на Роналдо(леко нарушение срещу него и освирквания от трибуните и горещо желание за корнер при положение че той изкара топката в аут)..Просто нищо интересно до момента.

28.10.2012 23:34