Сарагоса повали Гранада (видео)

21:18
Сарагоса постигна трудна победа с 2:1 като гост над Гранада в дербито на дъното в испанската Примера дивисион.

Резултатът в мача бе открит още 2-ата минута, когато Елдер Пощига осигури аванс на ароганския тим. Той материализира центрира от фаул на Виктор Родригес, който пък покачи резултата на 2:0 в 27-ата минута.

В средата на второто полувреме домакините останаха с човек по-малко на терена, след като Хуан Анкела Ириней получи директен червен картон. 5 минути след това Юсеф Ел Араби доведе нещата до 1:2, при който резултат обаче прозвуча и последният съдийски сигнал.

С тази победа Сарагоса изплува от зоната на изпадащите и се изкачи на 15-а позиция с 9 точки, а Гранада остана на 14-о място с 8.