КПР продължава да жадува за победа след 1:1 с Евертън (видео)

20:26
Закотвилият се на дъното на таблицата на английската Висша лига тим на Куинс Парк, който все още търси първата си победа от началото на настоящото издание на надпреварата, се задоволи само с точка при домакинството си на Евертън.

Лондончани започнаха силно срещата и още в 3-ата минута успяха да открият резултата чрез Дейвид Хойлет. Близо след половин час игра обаче карамелите успяха да върнат статуквото на терена. В 32-ата минута ударът на Силвен Дистен с глава след центриране от пряк свободен удар на Стивън Пиенаар срещна напречната греда и за съжаление на стража на домакините Жулио Сезар топката се удари в гърба му и влетя в мрежата за 1:1.

В 61-ата минута пред КПР се откри чудесна възможност отново да излезе напред в резултата, след като Пиенаар получи червен картон. Числовото предимство на домакините обаче не се отрази на резултата и срещата приключи при 1:1.

szólj hozzá: QPR 1-0 Everton
Qp1-1Ev[Matchhighlight.com] by matchhighlight1