Интер подчини Катания, Парма и Удинезе с трудни победи (видео + снимки)

18:27
. Интер записа четвърта поредна победа в Серия А и се изравни по точки с третия в класирането Лацио.

Нерадзурите сразиха у дома Катания с 2:0. Точен за 1:0 беше Антонио Касано, който се разписа с глава след центриране на Естебан Камбиасо в 28-ата минута. Паласио пък оформи крайния успех с попадение в 85-ата минута. Като цяло домакините можеха да вкарат още няколко гола, но пропуснаха шансовете си.

Int 1-0 Cat ourmatch.net by ourmatch
Int 2-0 Cat ourmatch.net by ourmatch

Парма пък надигра Сампдория с 2:1 у дома след две попадения на Амаури, едното от дузпа. За гостите още в 34-ата минута бе изгонен стражът Серхио Ромеро, а в края на срещата отново от дузпа точен за 2:1 беше Мартинс.

Parm 1-0 Sampd ourmatch.net by ourmatch
Parm 2-0 Sampd ourmatch.net by ourmatch
Parm 2-1 Sampd ourmatch.net by ourmatch

Удинезе също си взе своето след 1:0 срещу слабака Пескара. Домакините играха 60 минути с човек по-малко след червения картон на Данило, но все пак стигнаха до успеха с попадение на Майкосуел в 53-ата минута.

Udin 1-0 Pesc ourmatch.net by ourmatch