Ливърпул и Ман Сити с победи (видео)

19:25
Отборът на Ливърпул постигна минимална победа като домакин на Рединг в мач от 8-я кръг на английската Висша лига. Двубоят на стадион "Анфийлд Роуд" приключи при резултат 1:0 за мърсисайдци.

Единственото попадение в срещата отбеляза младият полузащитник на червените Рахим Стърлинг, който бе точен в 29-та минута.

В друга среща от кръга пък шампионът Манчестър Сити постигна трудна победа като гост на Уест Бромич Албиън. Гражданите победиха с 2:1, след като играха над един час с човек по-малко.

Попадението за домакините отбеляза Лонг в 67-та минута, а два гола за Сити отбеляза Един Джеко в 80-та и 90-та минути. Директен червен картон за състава на Роберто Манчини получи Джеймс Милнър още в 23-та минута.