Гройтер Фюрт изтръгна точка от Хофе в самия край (снимки)

23:58
Хофенхайм и Гройтер Фюрт завършиха наравно 3:3 на стадион "Вирсол Рейн-Некар арена" в среща от осмия кръг на Бундеслигата.

Роберто Фирмино изведе домакините напред в резултата в осмата минута след пас на Руди. Шест минути преди почивката статуквото бе възстановено с гол на Щибър.

В 67-та минута Хоселу вкара за 2:1 и до 84-та минута привържениците на Хофе вярваха в победата.

Тогава обаче Приб изравни. Драмата изглежда бе пълна пет минути по-късно, когато отново Хоселу матира отбраната на новаците с втори гол.

В даденото от съдията триминутно продължение Гройтер Фюрт стигна до точката с попадение на Сьобиш.

Така след този мач Хофенхайм остава на 12-то място във временното класиране с осем точки, а Гройтер Фюрт е в зоната на изпадащите с пет.