Вижте най-лошата, но точно изпълнена дузпа в историята на футбола (видео)

21:02
Франция стана световен шампион по футбол за девойки до 17-годишна възраст, побеждавайки на финала КНДР със 7:6 след изпълнение на дузпи (1:1 в редовното време).
Французойките поведоха в резултата с гол на Деклерк в 33-та минута, но отборът на КНДР изравни в 79-та минута с гол на Ри Унсим.

Дни преди да стигне до ценното отличие Франция бе преодоляла Нигерия отново след удари от бялата точка. Този мач обаче бе съпътстван от паметен момент.

Единият от 11-метровите удари в срещата между Франция и Нигерия може би ще остане в историята на футбола като най-лошата, но успешно изпълнена дузпа.