Курдов донесе победата на смърфовете над Любимец

18:34
В контролна среща по футбол Локомотив Пловдив победи втородивизионния Любимец с 2:0 с два гола на Атанас Курдов през първото полувреме.

Мачът се игра пред около 500 зрители на помощното игрище на стадион "Локомотив" и бе дебют на новия старши треньор Стефан Генов, който вчера подписа договора си като треньор на пловдивския клуб.

В 22-та минута Атанас Курдов се възползва от грешка в защитата на гостите и откри резултата, а десет минути по-късно Атанас Курдов вкара втория гол в мача след изпълнение на фаул от около двадесетина метра.

И една любопитна подробност - мачът бе ръководен от жена-футболен съдия: Донка Желева.

Стефан Генов започна със следния стартов състав: Господинов, Ковачев, Кавдански, Дюлгеров, Диего, Маламов, Станков, Даниел Георгиев, Димитриу, Атанасов, Курдов.