Валядолид и Еспаньол не успяха да се победят (видео)

23:19
Отборите на Валядолид и Еспаньол не успяха да се победят в мач от 7-ия кръг на испанската Примера дивисион. Двубоят приключи при резултат 1:1, като и двете попадения бяха отбелязани през второто полувреме.

В края на първата част гостите останаха в намален състав, след като Виктор Алварес получи втори жълт картон и съответно червен. Въпреки това обаче тимът от Барселона успя да излезе напред в резултата след точно изпълнен 11-метров наказателен удар от Верду в 70-ата минута. В крайна сметка Валядолид се добра до равенството чрез Оскар Гонзалес, който бе точен в 81-ата минута.

С това равенство Валядолид зае 7-а позиция в моментното класиране с 10 точки, а Еспаньол остана на дъното с незавиден актив от 2 пункта.