Генков с цял мач при загуба на Висла Краков

13:02
Българският нападател Цветан Генков игра цял мач за Висла Краков, но не успя да помогне поне за равенство. Висла отстъпи с 1:2 при гостуването си на Легия Варшава в среща от 7-ия кръг на първенството. Генков получи жълт картон в 82-ата минута за задържане на противник, а в 45-ата минута беше единствената му възможност за гол. Маор Меликсон му подаде в коридор, но бившият футболист на Локомотив София не успя да насочи
топката.

Лукаш Гаргула откри резултата за гостите от Краков в 14-ата минута, но с две попадения на Яцек Косецки столичани обърнаха и стигнаха до 4-ата си победа в 7 мача.

Легия е начело в класирането с 15 точки, с 2 пред Видзев Лодз, който има и мач по-малко. Висла е на 12-а позиция със 7.