Тотнъм с реми в Атина, Твенте с Михайлов навакса два гола пасив

21:57
Панатинайкос и Тотнъм завършиха 1:1 в среща от груповата фаза на Лига Европа.

Шпорите напълно контролираха мача преди почивката и стигнаха до гол в 35-а минута, когато защитникът Доусън засече с глава центриране от фаул. През втората част домакините подобриха играта си, но въпреки това положения пред вратата на англичаните липсваха. В 77-а минута обаче, Точе получи хубав извеждащ пас между двама бранители и изравни.

Голямата изненада поднесе унгарския Видеотон, който победи Спортинг Лисабон с 3:0.

Твенте с Николай Михайлов в състава пък навакса два гола пасив и стигна до равенство 2:2 при визитата си на Хелзингборг.

Ето и всички резултати от мачовете с начален час 20:00.

05.10.2012 00:05

Кокошките типично за тях играят не вторник или сряда, а четвъртък. Горките кокошки сигурно сега се чудят как ще преминат групите на ЛЕ, ще успеят ли да грабнат места за този турнир следващата година или както типично за тяхната история ще си останат с честа да падат от големите Лондонски отбори - Арсенал и Челси. А картофите могат само да се учат от тях!

YUNOFF
07.10.2012 08:23

Тотнъм никога НЕ е играл за ВЛ ако си запознат със историята ще знаеш, че до 91 година ВЛ беше за помиярски квартални отбори тоест вие. А до средата на 90те Тотнъм беше най-титулуваният отбор във ФА и КК ама ко да обеснявам на теб по коментарите си личи, че тебе само ВЛ те интересува а 7 год не можете да я спечелите, ние поне не се целим към тая купа, пфффф.

persie1992
06.10.2012 13:34

Хахаха я си пребройте титлите нещо само тези във ВЛ са повече от всички ваши. Нещо 15 годинки не можете да ни минете, а? Еми то така ще е лузъри!

YUNOFF
05.10.2012 20:25

Във дербита дали е приятелски или какъвто и да е мач неможеш да избягаш от истината а 5-1 е повече от 5-2.

persie1992
05.10.2012 13:39

Кво е туй 5:1? За смешната картонен къп. Я си спомни миналия сезон как ви размазахме с 5:2, а посерко? Винаги сте ни в сянката слабаци...

YUNOFF
05.10.2012 00:52

5-1 от 2008 още ти млати главата

LiverpoolFen20
04.10.2012 22:05

Комична съдийска грешка спаси разгрома за Твенте . Жалко за шведите. Това им бе шансът . С тази победа запазваха шансовете си за класиране.

Juventus333
04.10.2012 22:04

Тотнъм второто полувреме излезнаха да се поразходят за 45 мин.

YUNOFF
04.10.2012 22:59

Сългасен съм както казах може би при Боаш винаги ще играем един мач на този принцип едно полувреме - екстремно добре и другото полувреме - на другия полюс затова докато сме във хубавото полувреме така да го кажа ще трябва да си вкарваме положенията колкото до мача може би Лорис трябваше по сериозно да подходи и все пак не беше само негова грешка за гола.