Интер би Нефтчи с резервите, Ето'о донесе успеха за Анжи

20:55
Интер победи Нефтчи Баку с 3:1 като гост в мач от груповата фаза на Лига Европа.

Вероятно заради предстоящото дерби с Милан, треньорът на нерадзурите Андреа Страмачони бе заложил на доста експериментален състав. Въпреки това италианският тим не срещна трудности и поведе в 10-а минута с гол на Коутиньо. В 30-а Оби покачи на 2:0, а в 42-а Ливая порази за трети път вратата на домакините. Каналес в 53-а вкара почетното попадение за Нефчи.

В другия мач от Група "H" Рубин Казан победи Партизан с Иван Иванов в състава. Мачът завърши при резултат 2:0.

Друг руски тим – Анжи Махачкала надви Йънг Бойс с 2:0. Ето'о в 62-а минута бе точен от дузпа, а в 90-а отново той вкара за очакваната победа на домакините.