Арсенал удари Олимпиакос, Шалке изпусна Монпелие

23:49
Арсенал победи с 3:1 Олимпиакос в мач от група В на Шампионската лига. Точни за артилеристите бяха Жервиньо в 42-рата минута, Подолски в 56-тата и Рамзи в 90-тата. Митоглу в 45-тата пък се разписа за гърците.

Топчиите са с 6 точки след 2 кръга, а Олимпиакос с нула.

"Беше трудно, защото съперникът се защитаваше добре, а ние бяхме нервни. Заради поражението през уикенда загубихме известна доза увереност. Има неща, които трябва да оправим, но като цяло сме много доволни от успеха", коментира един от помощниците на Арсен Венгер - Стив Боулд.

В другия мач от групата Шалке 04 и Монпелие завършиха при равенство 2:2.  Французите, останали с човек по-малко в 52-рата минута, стигнаха до хикса с гол на Камара в 90-тата минута. Шалке е с 4 точки, а Монпелие с една.