Вечното дерби по телевизията, започва излъчване на мачовете
Сумата, която те ще получат, варира между 3 и 3,5 млн. лева.
В първия кръг след прекъсването е вечното дерби ЦСКА - Левски и така то ще може да бъде видяно от феновете в цяла България.
Нататък програмата на шампионата ще трябва да се съобразява и с телевизиите - вероятно три. Така че не е изключена промяна на датите и часовете на мачовете, включително на вечното дерби.
На сбирката днес ще се дискутира и темата с интернет излъчванията. При договорка е възможно клубовете по изключение да получат право да пускат отделни мачове по своите сайтове. Може би - още този уикенд.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
03.10.2012 17:15
От мача Левски - цдна се интересува цяла България.. не всеки има възможност да отиде, не всеки живее в София и има възм. да отдели пари за едно такова пътуване.. мачове по тв трябва да има. Хората тр да могат гледат любимия си отбор когато пожелаят. А ние, софиянци.. ние от южната трибуна - всички на стадиона.. на дербито, на мача сега в петък, винаги! Футболът (каквото и да е си е наш!!!) за феновете!!!
03.10.2012 14:32
Най-после !
03.10.2012 13:22
Машала, дано ги пускат вече на екрана, че пак ще почнат с "чистите мачове" ! *cigarette*
03.10.2012 11:40
Не им плащайте на тея нещастници , бойкот до дупка , докато не се вдигне нивото на отборите!!!
03.10.2012 12:59
щом си се загрижил за издръжката на отбора си отивай на стадиона и си плати за удоволствието на гледаш "зрелищен футбол" както се беше изразил венци живков , преди началото на сезона
03.10.2012 12:02
А а като вземат парите от тв правата имат пари така ли?!Всичко квото "вземат" отборите отива по джобовете на хора като Венци Стефанов,а от там по азиатските букмейкърски къщи!
03.10.2012 11:46
значи отборите да нямат почти никаква печалба, па и да си вдигнат нивото, как го очакваш това да стане?
03.10.2012 11:39
ЕЙ мама му стара какво хубаво си беше.Когато няма телевизия няма циркове.
Магарето като не си покаже магариите пред хората не е магаре.
03.10.2012 16:40
Ти, ако си мислиш, че нямаше магарии дори без излъчването на мачовете до сега си в голяма грешка! Явно не си ходил на мач това първенство!
03.10.2012 11:35
Сетиха се.. че имало публика ..*erm*