Наполи удари Лацио с хеттрик на Кавани, Милан и Интер също постигнаха победи (видео)

23:45
Отборът на Милан най-сетне прекъсна серията си от слаби резултати, след като се наложи с 2:0 като домакин на Каляри в двубой от 5-ия кръг на италианската Серия "А".

Стефан Ел Шаарави
се превърна в герой за росонерите.

Именно 19-годишният италианец реализира попаденията в мача. Той бе точен в 15-ата и 82-ата минути.

Интер също записа победа с 2:0. Нерадзурите надиграха Киево като гости с голове на Алваро Перейра и Антонио Касано.

Наполи пък записа класически успех у дома над Лацио. Единсон Кавани се развихри в дербито на кръга, след като се отличи с хеттрик.

27.09.2012 10:20

А защо толкова ви домързя да ударите ред -два и за постъпката на Миро Клозе. Вкара гол с ръка в 3-тата минута, но съдиите не видяха, а той сам си призна, че го е направил.

MethodmanBG
27.09.2012 10:03

защо трябва да има прецакан и двамата играчи имаха нужда от смяна на отборите перфектно беше и за двата отбора няма прецакан само да видим Касано дали ще покаже какво си е леке и в интер след сезон два Пацини може да не е техничен но показа че и без топка знае как да играе правилно което е важно касано е друг тип играч да може би по-важен и качествен но все пак неможе да издържа цял мач.

Argentina8
27.09.2012 10:37

[@link http://calcio.befan.it/files/2012/08/cassano_inter_provino_cassano.jpg] фен на ИНТЕР от дете, това, че го мислиш за леке си е твой проблем. Самият Матераци каза, че дори треньорът да реши да държи Касано на пейката ако ще и целия сезон без да го пуска той няма да възрази. Касано израстна много през годините и е улегнал, а и особено след неприятният сърдечен проблем. За него е щастие, че може да продължи да практикува този спорт и то на професионално равнище, а и в любимия му отбор. Наслаждава се на последните му години футбол. Айде със здраве.

Argentina8
27.09.2012 00:14

Касано 3 гола в 5 мача за Интер ама как се прецакаха Интер с тая размяна ох ох ох

Argentina8
27.09.2012 00:48

Знам, че те боли мердич ... Дървини вкара и 3те смешни гола в 1 мач, а в останалите е като декоративен фикус докато батко ти Касано за едно полувреме влиза и решава мача хахаха как болииииииии небой се на 7 Октомври с Милито ще ви раздуят задния двор *cigarette*

dict8or
27.09.2012 00:39

Пацини - 5 мача - 3 гола - 2 асистенции в Серия А Касано - 5 мача - 3 гола - 1 асистенция. И като се има предвид, че Касано е с 2 години по-дърт и не може да издържи пълни 90 минути на терена, да здраво се прецакаха мердите с тая размяна.