Твенте с Ники Михайлов се наложи над четвъртодивизионен тим

21:26
Твенте с българския национален вратар Николай Михайлов се наложи с 1:0 над четвъртодивизионния РВВ Херкулес в среща от 2-ия кръг на турнира за Купата на Холандия.

Срещата се състоя в малкото южно градче Ридеркерк, като гостуването на именития противник предизвика сериозен интерес. През първото полувреме двата тима не можаха да си отбележат гол, като положения не липсваха. Българският страж се намеси на няколко пъти и не допусна гол.

Второто полувреме също не бе резултатно, въпреки опитите на гостите да реализират гол. Единственото попадение в срещата отбеляза Кастайньос в продължението. Така Твенте продължава в турнира.

Тази събота (29.09.2012) Твенте и Ники Михайлов ще се изправят срещу Аякс в 7-ия кръг на Ередивизи. Отборът на Стийв Макларън заема първа позиция след серия от 6 победи от 6 изиграни мача, докато е Аякс е на трето място на 6 точки зад Твенте.