Вратар-каратист едва не уби нападател (видео)

11:23
В сряда Брагантино спечели домакинството си на Америка Минейро с 2:0 в среща от бразилската Серия "Б". Домакините откриха резултата с гол от дузпа 7 минути след началото на второто полувреме.

Стражът на гостите Ненека бе в основата на загубата на своя тим, след като именно той извърши нарушението в наказателно поле и впоследствие бе изгонен от игра с директен червен картон.

Вратарят на Америка Минейро извърши брутално нарушение срещу нападателя на Брагантино Диего Барбоса, който бе съборен на земята с една от най-болезнените техники в бойното изкуство карате.