Хановер стопи два гола пасив като гост на Твенте

00:13
Твенте и Хановер 96 завършиха наравно 2:2 на стадион "Де Гролш Весте" в двубой от група Л на Лига Европа.

Българинът Николай Михайлов започна като титуляр на вратата на холандския тим и остана на терена през целия мач.

Домакините откриха резултата в седмата минута, когато се разписа Янсен, който получи добър пас от Чадли.

Десет минути след началото на втората част отново Чадли попадна под светлината на прожекторите, като този път лявото крило вкара гол и удвои преднината на Твенте.

Гостите обаче се вдигнаха и в 67-та минута Собиех намали резултата. Пет минути по-късно Висгерхоф преодоля Михайлов, отбелязвайки си автогол.

В последните десет минути на срещата отборът на Твенте пропиля няколко добри възможности за гол и така в крайна сметка двубоят завърши наравно.