Андерлехт спъна Милан, Малага с класика над Зенит (видео)

23:54
Отборите на Милан и Андерлехт завършиха наравно в първи мач от група "С" на Шампионската лига. Двубоят на стадион "Сан Сиро" завърши при резултат 0:0.

Така италианският гранд продължава с колебливите си изяви от началото на сезона, като слабите резултати се пренасят от Серия "А" и в европейските мачове - росонерите още нямат домакинска победа.

В другия мач от тази група испанският Малага постигна класическа победа с 3:0 като домакин на руския Зенит Санкт Петербург.

Резултатът за състава на Мануел Пелегрини бе открит още в 3-та минута от испанския халф Франсиско Суарес - Иско. 2:0 за Малага направи Хавиер Савиола 10 минути по-късно, а крайния резултат оформи отново Иско с втория си гол в 76-та минута на двубоя.

szólj hozzá: Malaga - Zenit (1:0) Isko

szólj hozzá: Malaga vs Zenit 2:0 Saviola

szólj hozzá: Malaga - Zenit (3:0) Isko

Alcaida
19.09.2012 11:37

Милан нямат шанс за излизане от групата, но все още имат минимален такъв да участват в Лига Европа като се преборят с Андерлехт за 3-тото място (което ще е добре дошло за тях) *beer*

Rossonero92
19.09.2012 09:55

Какво оправдание бе ? С тоя посредствен треньор ти какво очакваш ? Трябваше да го разкарат още след загубата от Сампдория , а не да ми пуска дефанзивна схема срещу средняшки отбори при това на Сан Сиро...Тоя треньор не става просто , не може да мотивира играчите и всички са ужасно бавни , тромави и без никаква фантазия в предни позиции!! Нека сменят треньора и ще видиш , че отборът ще тръгне нагоре! А фенчето на юве да си гледа неговия отбор , че са абсолютни дебютанти! И нали знаеш , че ШЛ е турнира на МИЛАН , винаги очаквай неочакваното от росонерите в този турнир! И за накрая да си пожелаем от днес да сме с нов треньор !

El_Fenomeno_9
19.09.2012 09:47

Чакам да видя оправданието и сега на Россонеро92 ... Иначе съм шокиран от загубата на любимия ми тим Зенит , много по - добре си бяхме и без тези трансфери , реално Витсел колкото и класен да е , просто не ни трябва , изградихме невероятен синхрон в тримата си разиграващи халфове , а може би Витсел ще го разтрои , въпреки , че вчера не игра , присъствието и цената му определено оказват влияние ... С нетърпение чакам и завръщането на Дани на мястото на Файзулин , вярно е че стигна до националния на Русия , но все пак не е от класата на Дани , а Хълк ни беше нужен , защото слабото ни място беше на лявото крило , но за сега не ми е направил супер впечатление ..

bacardy_breezer
19.09.2012 08:16

Жалко за Милан, но мисля, че няма да излезнат ог групата *sad* Това дефакто им беше най-лесния мач...Не ги виждам срещу Малага и Зенит.

Argentina8
19.09.2012 00:50

Интер как се прецакаха, че дадоха Пацини и взеха Касано *cool*

cartoonnetwork
19.09.2012 00:27

Много слаб мач направихме , поредния ни слаб мач !
Няма и да е последен , докато не се вземат класни играчи , и не се смени Треньора..
Безкрайно слаб и безидеен е отбора в момента..
А за Пацини няма какво да се каже , с класи под Касано!!!!

Fozzera
19.09.2012 00:05

Двубоят на стадион "Сантяго Бернабеу" завърши при резултат 0:0. Аз ли съм прочел грешно или това е стадиона на Реал?