Сливен счупи каръка, би Вихрен у дома

17:59
Сливен победи с 2:0 Вихрен Сандански вкъщи и записа първа пролетна победа в А група.

Домакините имаха пълно превъзходство през първото полувреме, но голът в тяхна полза падна едва в 45-а минута. Ивелин Янев центрира в наказателното поле на гостите, Флориан Лучини не реагира въобще и топката комично го прехвърли за 1:0 в полза на Сливен.

След почивката нови голове не паднаха до самия край, въпреки че тимът на Йордан Лечков създаде още добри възможности пред противниковата врата. В 4-минутното продължение на мача пък стражът на Сливен два пъти спаси своите, след като улови опасни удари.

Иван Стоянов при последната атака в мача покачи на 2:0 в полза на домакините.