Манчестър Сити надви КПР (видео)

21:47
Английския шампион Манчестър Сити надви Куинс Парк у дома с 3:1 в повторените на инфарктния мач от последния кръг на миналия сезон в Премиършип.

Очаквано срещата на "Етихад Стейдиъм" премина под доминацията на гражданите, които създадоха много голови положения, но успяха да реализирата само 3 от тях. Възпитаниците на Роберто Манчини стигнаха до ранен гол, след като в 16-ата минута Яя Туре не сбърка при разбъркване в наказателното поле на лондончани.

След половин час игра нападателят на КПР Боби Замора изравни резултат с удар от глава от сантиметри пред голлинията. Радостта на гостите обаче продължи твърде кратко, след като 2 минути по-късно Един Джеко отново изведе Сити напред в резултата, реализирайки чудесното центриране на Карлос Тевес, който пък оформи крайното 3:1 в добавеното време.