Миланов с цял мач за Васлуй при победата над Стяуа

09:18
Българският национал Живко Миланов игра цял мач за Васлуй при победата с 3:1 над Стяуа Букурещ в мач от шестия кръг на румънското футболно първенство.

Миланов получи жълт картон в 81-та минута.

Стяуа поведе в 51-та минута след гол на Александро Чипчиу. Пьотр Целебан изравни осем минути по-късно. В 83-та минута Лучиан Санмартеан направи 2:1, а Мариус Никулае оформи крайния резултат две минути преди края на редовното време.

След този успех Васлуй се изкачи на четвърто място в класирането с 11 точки актив, Лидер е Пандури с 16 точки, пред Стяуа с 13 точки.