Мицански с 10 минути при хикс с Мюнхен 1860

16:59
Българският национал Илиян Мицански влезе като резерва при равенството 0:0 на Кайзерслаутерн срещу гостуващия Мюнхен 1860 в мача от третия кръг на германската втора футболна Бундеслига.

Мицански се появи в игра в 80-ата минута на мястото на капитана Алберт Буняку. Българинът можеше да донесе победата на домакините две минути по-късно, когато засече с глава центриране от ъглов удар, но вратарят Габор Кирали показа страхотен рефлекс и спаси.

Двубоят беше равностоен преди почивката. През втората част играчите на Кайзерслаутерн създадоха няколко чисти положения, но така и не успяха да преодолеят отличния в срещата Кирали. След равенството възпитаниците на Франко Фода са на шесто място с 5 точки, а Мюнхен 1860 е седми със същия актив.