Лион се препъна срещу Евиан Тонон

23:54
Лидерът в моментното подреждане на френската Лига 1 Лион записа равенство 1:1 като гост срещу Евиан Тонон в първия мач от 3-ия кръг на шампионата.

През първото полувреме на срещата двата отбора не успяха да си отбележат гол и се оттеглиха на почивка при резултат 0:0. Домакините започнаха по-добре втората част и след близо час игра поведоха в резултата с попадение на Седрик Барбоса. Отговорът на хлапетата не закъсня, след като в 73-ата минута Мишел Бастош оформи крайното 1:1

След днешния двубой Лион остана на върха на таблицата с актив от 7 точки, докато Евиан Тонон се изкачи на 15-а позиция, печелейки първия си пункт за сезона.