Русия победи България на международен турнир по футбол

19:26
В първия мач на международния турнир по футбол за юноши до 16 години отборът на Русия победи България с 1:0 на стадион "Игор Нето" пред 150 зрители.

Младите руски футболисти вкараха победния гол във втората минута на даденото от съдията продължение чрез Терехов.

Най-интересният момент в мача обаче бе в 27-та минута, когато руският съдия Тихонов отсъди дузпа за Русия. Зад топката застана капитанът Ямшчиков, но влезлият като резерва български вратар Християн Василев спаси удара му. Още в 23-та минута титулярният български вратар Димитър Митов получи контузия и на неговото място влезе Василев.