ЦСКА направи равен с отбор от В група

19:59
ЦСКА завърши 2:2 срещу третодивизионния Локомотив Мездра в контролна среща, играна на стадиона в Мездра.

В игра за ЦСКА се появиха новите попълнения, които все още нямат право да играя в официални мачове заради забраната за картотеки до края на месеца.

Неофициален дебют за "армейците" направи вратарят Михаил Иванов, който е на проби, както и аржентинецът Себастиан Скиорили.

Двата отбора направиха много слабо първо полувреме, като домакините от Мездра изненадващо се оттеглиха с гол аванс на почивката след точно изпълнение на Александър Миков.

Попадението падна в 43-а минута след груба грешка в защита на юношата Божидар Чорбаджийски.

В 60-а минута ЦСКА изравни с гол на Сержиньо, който получи пас от Мишел Платини и от малък ъгъл не сгреши - 1:1.

Локомотив можеше отново да поведе, но Валериев изпусна от чиста позиция. В 77-а минута друго ново попълнение на ЦСКА - Тасио, отбеляза втори гол за ЦСКА.

Само три минути по-късно Петър Златков възстанови равенството с гол от дузпа.

Локомотив Мездра - ЦСКА - 2:2 (1:0)

Голмайстори: 1:0 Александър Миков 43, 1:1 Сержиньо 60, 1:2 Тасио 77, 2:2 Петър Златков 80-дузпа

Съставът на ЦСКА: Иванов (56-Макенджиев), Родригес, Бенжелюн, Чорбаджийски (46-Тасио), Венков, Пакурар, Тенгариня, Скиорили, Сержиньо, Нюаджи, Платини