Байерн не успя да бие Барса и на свой терен

23:32
Байерн и Барселона завършиха 1:1 в мач реванш от четвъртфиналите на Шампионската лига. Каталунците се класираха с общ резултат 5:1.

Преди почивката Барса владееше повече топката, но баварците бяха по-острият от двата тима и търсеха по- настойчиво гола.

В 47-та минута Франк Рибери бе изведен по левия фланг на немската атака и с хубав удар крилото на мюнхенци откри резултата. В 73-та минута обаче Сейду Кейта се възползва от грешка в противниковата отбрана и изравни резултата.

Байерн Мюнхен - Барселона - 1:1

1:0 - Рибери - 47 мин
1:1 - Кейта - 73 мин