Златан спаси ПСЖ от пълен резил с два гола след почивката (видео)

08:35
Пари Сен Жермен не започна по най-добрия начин новия сезон. Супер фаворитът за титлата трябваше да се задоволи с 2:2 у дома срещу средняка Лориен. Принцовете дори можеха да загубят, ако Златан Ибрахимович не беше изравнил в последната минута от дузпа.

Лориен откри резултата още в 4-а, когато бразилският защитник на парижани Максуел си вкара автогол. В 45+2-а минута Жереми Аледиер удвои преднината на гостите. През втората част Ибрахимович първо намали в 64-а, а в 91-ата вкара и от дузпа.

El_Fenomeno_9
12.08.2012 14:47

Нормално е според мен ПСЖ да не започне веднага да "рине" , а тоя "кьоравия" , дето левски не го харесаха , доказа че си е много стойностен играч ... Иначе за да съдите "парижани" трябва да им дадете малко време да се сработят и до началото на Октомври ако нещата не им се получат , тогава можете да скачате срещу тях , иначе сте никои да ги съдите от 1 мач , нито сте големите специалисти , а и ако започнат да мачкат не вярвам , че и 1 от вас ще дойде и ще каже , мислех че ще се провалят , но евала , разиграха се момчетата ... просто повечето от Вас завиждат , че някои играчи предпочетоха да отидат в Париж , вместо във любимите Ви клубове ...

jimidim
12.08.2012 14:25

От репортажа се вижда следното.Пълна трагедия са в защита ПСЖ,перфектен Златан,макар при първия гол да изблъска защитника с лакът,за да вземе топката на гърди,а съдията се направи на невиждащ,напълно редовен отменен гол за Лориен,и един Ан4елоти,който се беше изприщил по едно време.

barca_991
12.08.2012 14:13

Да продължават да наливат пари за да могат другия път да изравнят на Брест в последната минута *lol**lol*

cartoonnetwork
12.08.2012 14:22

*lol* а ти ме утрепа *lol* Браточка !!! Евала за коментара *lol**lol*

Pechenqgata
12.08.2012 13:22

Хубави атаки праят ПСЖто ама и мн допускат, слабички са още.

sa6etoo
12.08.2012 12:09

Не са се сработили играчите явно, но това е нормално като за 1-ви официален мач.

nikshan11
12.08.2012 09:47

Гледах го ма4а ПСЖ сами са си виновни ибра нацели гредата,а за менез да не говорим на 3 пъти от 5 метра до голлинията я праща на 5 метра от напре4ната греда.Много пропуски :Х

Durantula
12.08.2012 11:53

Тоя Менез много изпусна тоя мач направооо ... Почнах да го псувам чак по едно време*devil*

TS26
12.08.2012 09:25

отново яко бутане за ПСЖ-то ще има и през този сезон *stop*

holigan4e
12.08.2012 09:23

Ама иначе прогнозата на Уинър за мача беше нещо от сорта на " ПСЖ ще рине" Сигурно Сотирис е писал пак. Браво на Златан ! Тоя и в който отбор да отиде веднага се сработва идеално.