Марто Петров с отличен мач, в голов трилър, срещу Барса

09:07
Мартин Петров направи отличен мач за Болтън в контролата срещу Барселона II. Двубоят се игра на "Рийбок" и се явява като официално представяне на островитяните пред публиката им за новия сезон.

Гостите откриха резултата в 53-ата минута с попадение на Лобато, но скоро след това Марто Петров проби отляво и центрира остро в наказателното поле, играч на Барса не реагира добре и си отбеляза автогол. В 67-мата минута каталунците чрез Балиу отново поведоха, а Сордел оформи крайното 2:2 в 71-вата минута.

Марто Петров остана на терена до 76-ата минута, когато бе заменен от Уайлд, обирайки овациите на феновете.