Хайдук разцепи Интер, нерадзурите едва оцеляха (видео)

23:44
Хайдук Сплит победи Интер с 2:0 като гост в мач реванш от третия предварителен кръг на турнира Лига Европа. С общ резултат 3:2 от двата мача нерадзурите се класират напред в резултата.

Хърватите откриха резултата в 23-та минута, когато Вуксич вкара дузпа, отсъдена за нарушение на Валтер Самуел. Аржентинецът пробва да счупи глезена на противников състезател в единоборство в пеналта на своя отбор и реферът нямаше друг избор освен да посочи бялата точка.

В 58-та минута Вукович заби втори гол в мрежата на Ханданович. До края гостите можеха да направят резултата класически, но пропиляха стопроцентова възможност в 80-та минута. Четири минути по-късно Андреа Страмачони извади Снайдер и пусна на негово място защитника Силвестре, за да запази резултата.

Това се случи и Интер продължава напред.