Динамо Загреб изкърти Шериф, Владо Стоянов пусна четири гола

23:49
Динамо Загреб разгроми Шериф Тираспол с 4:0 като домакин в среща реванш от третия предварителен кръг на Шампионската лига. Така с общ резултат 5:0 хърватите, отстранили Лудогорец, се класираха за плейофния кръг на турнира.

Българинът Владислав Стоянов бе титуляр за Шериф, но бе безпомощен пред атаката на динамовци, които откриха в 16-та минута с гол на Домагой Вида. Бечирай добави второ попадение в 34-та минута, а Чоп и Ибаньез довършиха молдовците с голове в 78-та и 87-та минути.

Друг национал - Иван Иванов - също записа 90 минути, но не успя да помогне на Партизан срещу АЕЛ Лимасон. Кипърският тим спечели с 1:0, с колкото взе и първия мач, въпреки че игра близо час с човек по-малко след изгонването на Жорже Лоуренсо.