Миланов и Васлуй изядоха турски шамар, Селтик бие

23:32
Българският национал Живко Миланов започна като титуляр и игра цял мач за своя Васлуй при домакинската загуба с 1:4 от Фенербахче в среща от третия предварителен кръг на Шампионската лига.

Първият двубой в Истанбул бе завършил наравно 1:1 и така с общ резултат 5:2 турците отиват в следващия кръг.

Новото попълнение на Фенербахче Милош Красич дори не бе в групата на своя тим за двубоя, но това не попречи на възпитаниците на Айкут Кочаман да разцепят от голове своя опонент.

Еркин откри за гостите в 12-та минута, но две минути по-късно Никулае изравни. Двадесет минути преди края Дирк Кайт изведе Фенербахче напред в резултата, а пет минути по-късно отново той попари домакините. В даденото от съдията продължение Мамаду Соу подпечата победата на турския тим с четвърто попадение.

Междувременно Селтик победи с 2:0 като гост Хик Хелзинки и с общ резултат 4:1 също отива в плейофния кръг на Шампионската лига.