Рикошет носи успех на Реал срещу Лагуна, Шаби със супергол (видео)

08:36
Реал Мадрид победи с 2:1 мексиканския шампион Сантос Лагуна в контрола, играна в Лас Вегас. Победата на испанския шампион дойде след щастлив рикошет за белите 20 минути преди края на срещата.

Опорните халфове Шаби Алонсо и Сами Кедира отбелязаха головете за успеха на белите, съответно в 14-тата и 72-рата минута, а между попаденията Суарес се разписа за Лагуна в 26-тата минута.

Голът на Шаби бе изключително майсторски, а при попадението на Кедира късметът бе на страната на испанския гранд.

Състав на Реал: Касияс, Арбелоа, Албиол, Варан, Коентрао, Гранеро, Шаби Алонсо, Хесе, Роналдо, Игуаин

Смени: Адан, Начо, Мората, Шахин, Рамос, Пепе, Бензема, Диара, Кайехон, Кака, Кедира

specialchoo94
06.08.2012 18:09

Това се опитвам да му обесня , че може да си спести псувните и разправиите с другите фенове .. А и аз много се смях на гола , и много калитарски гол наистина , но можеше да си спести убидите : ) Сега като налазят феновете на Реал ще се изредят да го псуват и темата ще надвиши 300 коментара ... И за какво като накрая никога не се излиза на глава .. Всеки знае своя отбор и всеки има свои начин на мислене , но да убиждаш другите отбори е просто липса на възпитание

07.08.2012 01:04

Да си на 46 и да спиш във саита е вече липса на лична хигиена .. Да не би да пиша книга , че трябва да пиша грамотно .. А и не разбирам какво ми е неграмотното , все пак се подразбира какво имам в предвид .. Ти ако гледаш да пишеш идеалните коментари , аз просто си изказвам мнението пич .. Има ли смисал да те нареждам , като си 2 пъти по голям от мен , а се държиш като някво 11 годишно хлапе .. А и няма да пиша роман за мъж , които е на 46 години и явно не може да чете .. Аиде със здраве ..

Johan_Cruyff_14
06.08.2012 19:16

Да обиждаш българския език с неграмотното си писане също е липса на възпитание.

John_Jameson
06.08.2012 18:05

Няма значение дали е фен на Барса или Реал, просто няма смисъл точно за такова нещо човек да се ядосва ! На мен даже ми е смешно как е станал гола *lol* ;D

MaLkO_LuD94
06.08.2012 16:54

Тия винаги са късметлий какво да се прави

06.08.2012 18:03

Абе всеки е имал някой късметлийски гол, така че няма смисъл човек да се заяжда *tongue* По - важното е че Шаби е вкарал толкова красив гол !! *smile*

06.08.2012 17:29

Пич ти винаги говориш много , имам чувството че нарочно се заяждаш .. Вземи пример от пича по долу , които честити победата на Реал и не се занимава да се заяжда ... Има ли смисъл при положение че след малко ще почнат да те нареждат и убиждат .. Цитирам твои коментар "Има ли значение как вкарват , важното е че вкарват .. От теб съм го чел това и мисля , че е ненужно да се обиждаме ..

LMessi_Barca
06.08.2012 11:07

Късмет при втория гол на Кедира, но пък първия гол на Реал от страна нс Шаби Алонсо беше красота. Честита победа на Реал, макар и доста трудна, но все пак победа.

dzhalev_71
06.08.2012 11:04

Алонсо направо разпра мрежата с този гол. Редовно негово изпълнение. А колкото до Кедира май му трябваше още време, за да разбере къде е и какво е направил

06.08.2012 09:20

Браво на Алонсо ! Страхотен ! А иначе Кедира направо не разбра какво стана ! *lol*