Бенитес: Не ни отписвайте! Щом Болтън вкара три на Челси, значи и ние можем

08:42
Срещу Челси довечера, Ливърпул ще опита да повтори магията и чудото от Истанбул 2005 година, когато навакса три гола и успя да победи Милан във финала на Шампионската лига. "Мърсисайдци" загубиха с 1:3 у дома първия мач от четвъртфиналите на турнира, но мениджърът Рафаел Бенитес не е изгубил надежда, че неговият тим може да продължи напред.

"Опитът от онзи знаменит мач в Истанбул ще ни помогне. Не веднъж сме доказвали, че можем да излизаме от подобни тежки ситуации. Щом Болтън успя да вкара 3 гола на "Стамфорд Бридж", значи и ние можем. Вече сме побеждавали Челси като гост през този сезон. За да се поздравим с успеха в този мач обаче, трябва задължително да вкараме гол през първата част. В противен случай задачата ни се усложнява неимоверно много и от психологическа гледна точка. Ако обаче поведем с 2:0, напрежението ще бъде върху Челси. При всички положения ще трябва да покажем добър футбол. Не отписвайте Ливърпул", изрази надежда Бенитес.