Славия победи с 2:0 в представянето си

20:47
Славия се наложи с 2:0 над кипърския Аполон Лимасол в контрола, преди която белите представиха състава си за новия сезон. Жуниньо от дузпа в 14-ата минута и Владислав Златинов в последните секунди вкараха двата гола за домакините.
Жуниньо освен това удари греда, а новото попълнение Уго Лопес беше изведен сам срещу вратаря в 27-ата минута, но ударът му беше спасен от Антонио. Положения преди почивката имаха още Виктор Генев и отново Жуниньо.

През второто полувреме темпото спадна, като за Славия се появиха на терена шестима нови футболисти. В четвъртата минута на добавеното време Жуниньо направи и асистенция. Той върна топката към точката за изпълнение на дузпа, където намери непокрития Златинов и той без проблеми покачи на 2:0.

Съставът на Славия: Георги Петков, Радослав Димитров, Живко Желев, Виктор Генев, Миклош Гаал, Янко Сандански, Чавдар Янков, Петър Димитров, Хамед Коне, Уго Лопес, Жуниньо (Владислав Златинов, Иван Коконов, Богомил Дяков, Максим Стойков, Васил Калоянов, Леандро Бестеречея).